Hoşgeldiniz  

DESTEKSİZ KISITLAMALAR

Halit BEYTÜT | 06 Aralık 2020 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Dünyayı kasıp kavuran korona için zorunlu olarak tüm dünya ülkeleri tedbirler almaya başladı.

Bu nedenle bazı kısıtlamaya gitmek zorunda kalan ülkeler basta Kanada, Fransa, Almanya sokağa çıkma kısıtlamalara gittiler, ancak bu zorunlu kısıtlamalara giderken kendi vatandaşlarının da mağdur olmamasına gereken titizliği de ortaya koymaktan kaçınmadılar.

Ülkelerinde kapalı kalması gereke hiç bir esnafını hiç bir öğrencisini ve de ailelerini kesinlikle ekonomik açıdan mağdur etmemeye büyük özen gösterdiler.

Bizde ise ne yazıktır ki tam tersini yaptılar tamam sağlıktır uygulanmak istenen kısıtlamalara elbette ki vatandaşlarımız uyacak ama vatandaşlarımıza ne yazık ki bir destek sağlanmamaktadır.

Bu da milyonlarca insanımızın büyük ölçüde mağdur olmasına neden olmaktadır.

Devletimizin böylesi bir salgında aldığı önlemlere uyan vatandaşlarımıza neden destekte bulunmadığına anlam vermek mümkün değildir.

Devamı Almanya kendi vatanda Dina 3 bin Avro üniversite öğrencisine 500 ilköğretim öğrencilerinde 300 Avro veriyor Fransa da ha keza öyle Kanada zaten eşi emsali görülmemiş yardımlarda bulunuyor.

Bu ülkelerden de mi ders alınmıyor.

Benim ülkemin vatandaşlarını hiç mi değeri yok?

AK parti iktidarı ne yazık ki kimlerin sayesinde bulundukları makamı unutmuş görünüyorlar bizi seçmeseydiniz bizde canınıza okuyanız diyorlar.

85 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.