Hoşgeldiniz  

DEVA, KURULUŞ YILDÖNÜMÜNDE SAHADAYDI

admin | 09 Mart 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

DEVA Partisi Batman İl Teşkilatı, partinin birinci kuruluş yıldönümünde sahadaydı.

DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci ve parti teşkilatının gerçekleştirdiği saha ziyaretinde Batman’ın birçok önemli noktasında broşür dağıtımı gerçekleştirilerek, vatandaşlarla bir araya gelindi.

Saha ziyaretinde konuşan DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, “Partimizin 1’nci yıldönümü dolayısıyla bugün 81 il teşkilatı olarak saha ziyareti gerçekleştirerek vatandaşlarımızla bir araya geldik. DEVA Partisi, ülkemizin tümünü kapsayan, yepyeni bir Türkiye tasavvuru ile yola çıkmış, ilkeleri ve değerleri üzerinde yükselen bir partidir. Merkezinde sadece insan ve insan onuru vardır. Zor zamanlardan geçtiğimizi biliyoruz ancak DEVA Partisi tüm zorluklarla mücadele ederek yeniden bu ülkeye deva ve umut olacaktır. Biz bu ülkenin neye ihtiyacı olduğunu, hangi yoldan gitmesi gerektiğini, reçetesinin ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Sevgi, saygı, adalet ve eşitlik ilkelerimizin esas olduğu bir şekilde bu ülkeye yeniden yükseliş dönemini yaşatacağız.

Bu ülkedeki tek bir vatandaşın bile adaletsizliği, yoksulluğu ve yoksunluğu hak etmediğine inandığımız için genciyle, yaşlısıyla, öğrencisiyle, çalışanıyla, emeklisiyle, Türkü ile, Kürdü ile, Arabı ile buradayız ve burada olmaya devam edeceğiz. Bugün de Batman’da borcunu ödeyemiyorum diyen, ne yapacağımızı şaşırdık diyen, çaresiz hisseden, işsizlik ile boğuşan esnafımızın, borç yükünün altında hiçbir destek göremeyen, çocuklarının yarınlarından kaygı duyan anne babalarımızın, her gün ölüm korkusu yaşayan kadınlarımızın, senelerce sınavlara hazırlandıktan sonra mülakatlarda haksızlığa uğrayan öğrencilerimizin, anadilini konuştuğu için susturulan, inançlarının gereğini korkusuzca yaşamak isteyen, ayrımcılığa, haksızlığa uğrayan vatandaşlarımızın yanındayız.” dedi.

74 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.