Hoşgeldiniz  

DEVA PARTİSİ, SASON’DA KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

admin | 13 Eylül 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

 

DEVA Partisi’nin Sason İlçe Başkanlığı 1’nci Olağan Kongresi gerçekleştirildi.

Batman’ın Sason İlçesi’nde teşkilatlanma çalışmalarını başarıyla tamamlayan DEVA Partisi, Sason ilçe kongresini gerçekleştirdi. Deva Partisi’nin Batman’da düzenlediği 2’nci kongre olma özelliği taşıyan Sason İlçe Başkanlığı 1’nci Olağan kongresinde İlçe Başkanlığına Veysel Tekin seçildi.

Düzenlenen kongrede konuşan DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, “Genel Başkanımız Ali Babacan’ın liderliğinde Batman’da gerçekleştirdiğimiz 2’nci kongremizin ülkemiz, şehrimiz, ilçemiz ve tüm milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Sason’a DEVA olmak üzere çalışmalarımızdaki önemli bir virajı başarıyla tamamladık. Memleketimizin her kesimini temsil eden il ve ilçe teşkilatlarını kurarak, çok sesli, işini iyi yapan ve ortak akılda buluşan bir ekip oluşturduk. Sason’da çalınmadık hiçbir kapı bırakmadan; yeni gönül köprüleri kurmak üzere durmaksızın çalışacağız. Sason için, Batman için ve Türkiye için ne yapabiliriz gayreti ile hareket edip, elimizi taşın altına koymaya hazırız.” dedi.

Türkiye’nin zorlu bir döneme girdiğini dile getiren Müjdeci, “Her alanda sıkıntılara sürüklenen bir Türkiye ile karşı karşıya kalınan bir dönemde, ülkenin kötü gidişatına dur demek için ülkemizin her kesiminden gelen talepler ile bu siyasi hareketi başlattık. Başkası sorumluluk alsın demektense bizim sorumluluk almamız gerekir. Zaman ümitsizlik zamanı değil, zaman sorumluluk alma zamanı. DEVA Partisi olarak, her kesimden geniş bir kadro ile başta ekonomi ve özgürlükler olmak üzere, her alanda toplumun farklılıklarını göze alarak, kuşatıcı, uzlaştırıcı ve çoğulcu bir yaklaşım ile çözüm odaklı siyaset yapacağız” ifadelerini kullandı.

Deva Partisi’nin Sason İlçe Başkanı olarak seçilen Veysel Tekin ise şunları kaydetti: “Olağan kongremiz ile birlikte görevimize resmen başlamış olduk. Bugünden itibaren ekibimiz ile birlikte ‘İki günü birbirine eşit olan ziyandadır’ Hadis-i Şerif’ini ilke edinerek, Sason’a DEVA olmak üzere, kapı kapı gezerek partimizi, projelerimizi ve ilkelerimizi anlatacağız. Yolumuz zor ve meşakkatli bir yoldur. Biz bu yola ilk günden itibaren inanmışlarla çıktık. Unutmayalım ki her şey inançla başlar. Sason kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, Sason’un tüm sorunlarına DEVA olmasını diliyorum.

158 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.