Hoşgeldiniz  

DEVA’DAN 3 KONGRE BİRDEN

admin | 16 Eylül 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

DEVA Partisi Batman’ın Hasankeyf, Beşiri ve Gercüş ilçelerinde bu hafta sonunda kongre yapacak.

Batman’ın Sason, Kozluk ve Merkez ilçelerinde teşkilat kuran DEVA Partisi, kalan 3 ilçedeki kongrelerini de tamamlayacak.

Yapılacak kongreler ile ilgili değerlendirmelerde bulunan DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, “Sokakların, milletin sesine kulak tıkayanların bu ülkeye kazandıracak hiçbir şeyi kalmadı. Aydınlık yarınlar için değişim artık kaçınılmaz olmuştur. Umutsuzluk bulutlarının esir aldığı ülkemizde esnafı, çiftçisi, emeklisi, memuru, öğrencisi DEVA’yı bekliyor. Batman’ın her noktasında partimize yönelik çok ciddi teveccüh var. Bu hafta sonunda Genel Başkan Yardımcılarımız Mehmet Emin Ekmen ve Mustafa Ergen ile kurucularımız Ferai Ökmen ve Abdurrahim Aksoy’un katılacağı Gercüş, Hasankeyf ve Beşiri’de yapılacak kongreler ile birlikte ilimizin tamamında teşkilatımız hazır olacak.” dedi.

Kongreler ile ilgili bilgi veren DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci “18 Eylül Cumartesi günü Gercüş Arena Stadı’nda saat 11’de ilk kongremizi gerçekleştireceğiz. Ardından Hasankeyf Limanı’nda saat 15’de Türkiye’de ilk kez bir siyasi parti kongresini teknede yapacağız. 19 Eylül Pazar günü saat 16’da ise Beşiri İlçe Başkanlığı’nda son kongremizi gerçekleştireceğiz. Kongrelerimiz sırasında Pandemi şartlarına tam riayet sağlayacağız. Tüm vatandaşlarımızı Batman’ımıza Deva olacak kongrelerimize davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

51 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.