Hoşgeldiniz  

DEVA’DAN MUHTARLARA ZİYARET

admin | 19 Kasım 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

DEVA Partisi Batman İl ve İlçe teşkilatı, Batman Merkez’e bağlı tüm muhtarlıklara ve muhtar derneklerine aynı gün ziyaret gerçekleştirdi.

DEVA Partisi Batman İl ve İlçe Teşkilatı tarafından bugün gerçekleştirilen ziyaretlerde mahalle muhtarlarının, bağlı oldukları mahallelerin ve vatandaşların sorunları dinlendi.

DEVA Partisi İl Başkanı Av. Melik Müjdeci tarafından muhtarlıklara yönelik gerçekleştirilen ziyaretlere ilişkin “Bugün tüm teşkilatımız ile vatandaşlarımıza en yakın kurum olan muhtarlıklarımızı ziyaret ettik. Batman’da bulunan 45 mahalle muhtarı ile iletişime geçtik ve Batman Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği ile Batman Tüm Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ettik. Muhtarlarımızı ziyaret ederek hem kendilerinin hem de mahallelilerin sorunlarını dinledik. Muhtarlarımızın genel şikayeti, yalnız bırakılmaları ve seçim dönemi dışında kimsenin kapılarını çalmaması oldu. Biz DEVA Partisi olarak ilk ziyaretimizi bugün gerçekleştirdik, sık sık muhtarlarımızı dinlemek için kapılarını çalmaya devam edeceğiz” dedi.

105 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.