Hoşgeldiniz  

DEVA’NIN BAŞKANLIK KURULU BELLİ OLDU

admin | 15 Kasım 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

DEVA Partisi Batman İl Başkanlık Kurulu’nda görev yapacak isimler İl Başkanı Av. Melik Müjdeci tarafından belirlenerek, kamuoyu ile paylaşıldı.

DEVA Partisi Batman İl Başkanı Av. Melik Müjdeci,  amaçlarının her yönden daha müreffeh bir Türkiye olduğunu dile getirerek “Batmanımız hemen hemen her alanda büyük dertlerle boğuşuyor. Henüz teşkilat çalışmalarımızı bitirmeye çalıştığımız bu dönemde dahi, birçok farklı alanda çözüm önerilerimizi ilgili kurumlar ile paylaşarak, çözüm odaklı bir yol izledik. DEVA’nın Batman il yönetiminde 20 farklı mahalleden çok sesli bir temsiliyet var. Ekibimizde yer alan her kişinin çok önemli görevleri bulunuyor. Elbette önemli olan ekip olabilmek, birlik,beraberlik ve bütünlük sağlayabilmektir. Ana amacımız her yönüyle daha müreffeh bir Batman ve daha müreffeh bir Türkiye’dir. Enerjimiz çok yüksek ve hizmet heyecanımız gerçekten çok büyük.  Vatandaşlarımızın yoğun teveccühünü boşa çıkarmamak amacıyla var gücümüzle çalışacağız. Artık yönetimimizle, delegelerimizle, gönüllülerimizle kapı kapı dolaşma, vatandaşlarımızı dinleme ve kendimizi anlatma vaktidir. Bu amaç doğrultusunda Batmana hizmet edecek olan kadromuz hayırlı, uğurlu olsun.” İfadelerini kullandı.

İl başkanlığını Av. Melik Müjdeci’nin yaptığı DEVA Partisi Batman İl Başkanlık kurulunda şu isimler yer aldı:

Hukuk ve Adalet işleri Başkanlığı: Ferda Ayış, Ekonomi işleri ve Sektörel Gelişmeleri İzleme Başkanlığı: Mahsum Günaydın, Dijital Dönüşüm ve Teknoloji İzleme Başkanlığı: Abdülkerim Akgül, Eğitim, Sağlık ve Sosyal İşler Başkanlığı: Sadettin Vergili, Kadın Çalışmaları Başkanlığı: Betül Kızılkan, Gençlik Çalışmaları Başkanlığı: Muhammed Ali Atilla, Kültür ve Sanat Çalışmaları Başkanlığı: Ahmet Nasıroğlu, Yerel Yönetimler, Şehircilik, Doğa Hakları ve Çevre Başkanlığı: Bilal Kayran, Dış İlişkiler Başkanlığı: Burak Akın, Teşkilat İşleri Başkanlığı: Vefa Kavşut, Seçim İşleri Başkanlığı: Mehmet Akdağ, Kurumsal İletişim, Tanıtım ve Halkla İlişkiler Başkanlığı: Adnan Kavuştur, İnsan Kaynakları ve Parti İçi Eğitim Başkanlığı: Recep Gündüz, İdari ve Mali İşler Başkanlığı: Kamuran Ekmen, Bilgi ve İletişim Sistemleri Başkanlığı: Özlem Şilan Türk, İl Sekreteri: Ahmet Mazlum Demi.

115 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.