Hoşgeldiniz  

DİLEĞİMİZ EŞ BAŞKANLARIN DEDİĞİ GİBİ OLURUZ…

Halit BEYTÜT | 01 Mayıs 2019 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

31 Mart yerel seçimlerinde batman belediye başkanlığın kazanan eş başkanlar Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz belediyede mesailerin başlar başlamaz halka umut verici mesajlar vermeye başladılar.

Batmanının yaşanılır ve yaşayanların mutlu olacağı bir kent olacak diyen Eş başkanlar özlemlerimizi giderme amacını taşıdıklarını ima ettiler.

Batman gerçekten bu güne kadar ulaşılması gereken yerde olmadığını biliyoruz. Eş başkanların belediyede göreve başlar başlamaz böylesine güzel mesajlar vermelerinin son derece takdire şayan bulduğumuzu ifade etmek isterim.

Belediyeye 120 temizlik işçisinin alınacağın da belirten eş başkanlar özellikle batmanın temizliğine de ne kadar duyarlı olduklarını kanıtlamış oldular. Batman bilindi gibi geçmişte çok ama çok acılar çekmiş bir ildir.

Bu ilde yaşayan halkımızın da yaşadığı ilinde mutluluk içinde bir yaşam sürmesi isteğini umarım bu dönemde gerçekleşir diye düşünüyorum. Batman halkı kendi belediyesini yönetme görevini HDP li DR. Mehmet Demir ve Songül Korkmaza vermiş ve bunların da bu ilde gerçek bir hizmeti vereceklerine inanmıştır. Bu yüzden ben belediye eş başkanlarımızın bu isteğe gereken duyarlılığı göstereceklerine içtenlikle inandığım ifade etmek isterim. Doğduğumdan beri yaşadığım bu güzel ilde insanlarımızın da kendi illerinde yaşamaktan mutluluk duyması en büyük dilek ve teminimizdir.

Dileğim BATMAN ilinin ülke genelinde örnek bir il olduğu gerçeğini yapacakları başarılı hizmetlerle kanıtlayacaklarına inandığım Dr. Mehmet Demir ve SONGÜL korkmaz Bu güzelliği imza atan eş başkanlar olarak anılmalarıdır.

Halkımızın da bu inancı taşıdığına inandıklar için yerel seçimlerdi iradesini bu ikiliye verme gereğini duymuştur.

Son dönemlerde verdikleri mesajlarla halkın gönlüne su serpen eş başkanlarımızın bu görevlerinde çok ama çok başarılı olmaları en büyük dilek ve temennimizdir.

Bu arada eş başkanlarından tek bir ricamız olacak. Bundan sonra sadece kendi partisinin değil tüm batman halkının da belediye eş başkanları olarak belediyeyi yönetmeleridir. Bunu da sağlayacaklarına olan inancımız tamdır.

Bu nedenle ben eş başkanlarımızın verdikleri olumlu mesajlarla batmanı gerçek manada yaşanılır bir il yapabilme adına üzerlerine düşeni yapacaklarına olan inancım tamdır.

233 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.