Hoşgeldiniz  

DİŞİKIRIK, LGS’YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARI DİLEDİ

admin | 18 Haziran 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Eğitimci İş Adamı Cuma Dişikırık, 20 Haziran 2020 tarihlerinde yapılacak olan Liseye Geçiş Sınavına (LGS) girecek öğrencilere başarılar diledi.

Dişikırık “Bilindiği üzere korona virüs salgını nedeniyle ülke genelindeki okullarda yüz yüze eğitime ara verildi. Bu süreçte en çok etkilenenler, bu yıl sınava girecek olan öğrencilerimiz oldu. Ama öğrencilerimiz bu süreçte de büyük bir çaba göstererek çalışmalarına devam etti. Çocuklarımız, bu sınavın onlar için bir hayat sınavı olmadığını bilsinler. Hayat, sadece bir sınavı kazanmak değildir. Öğrencilerimizin bu duygu ve düşüncelerle stresten ve heyecandan uzak bir şekilde sınava girmeleri halinde bilgi ve birikimlerini en üst düzeyde yansıtarak başarılı olacaklarına inanıyorum. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

“BATMAN’A HALKINA BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR”

Batman halkına seslenen Dişikırık “Sınav günü bir büyük görev de sevgili Batman halkına düşüyor. 20 Haziran Cumartesi günü sınav başladıktan bitene kadar mümkün olduğunca sessiz olalım, araçlarımızın kornalarını çalmayalım, varsa inşaat işlerimizi öğleden sonraya erteleyelim. Biliyorum ki kıymetli hemşehrilerimiz de bu konuda oldukça hassas davranacaktır” dedi.

172 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.