Hoşgeldiniz  

DİŞİKIRIK’TAN ÖĞRENCİLERE SEMİNER

admin | 16 Mart 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Uzman Eğitimci Cuma Dişikırık, tecrübelerini öğrencilerle paylaştı. Eğitimci Dişikırık, deneyimlerini paylaşmak için öğrencilerin karşısına çıktı. VIP C9 Kurs Merkezi bünyesinde düzenlenen Motivasyon ve Hedefler konulu seminer, Batman Barosu Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

Üniversiteye hazırlanan öğrencilere sınav heyecanını yenme ve motivasyonu yüksek tutmaya ilişkin tüyolar veren Dişikırık, kendi hayatından örnekler verdi.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği seminerde Dişikırık; öğrencilerin son düzlükte nelere dikkat etmeleri gerektiğini, stresten uzak durmalarını, 2 haftalık tatili fırsata çevrilebileceğini, konu tekrarı ve bol soru çözülmesi gerektiğini ifade etti.

Ayrıca korona virüs’ten korunma yollarını anlatan Dişikırık, öğrencilerden gelen soruları yanıtladı ve VIP C9 Kurs Merkezi’nde öğrencilere sunulan imkanlardan da faydalanmaları gerektiğine dikkat çekti.

Kurs Merkezinde, öğrenciler için birebir soru çözümleri, teknik olarak güçlendirilmiş 9 kişilik sınıflarda kaliteli ve deneyimli öğretmen kadrosu ile öğretim verdiklerini belirten Dişikırık, öğrencilere, diledikleri üniversitelere yerleşmeleri için her türlü desteği sunduklarını söyledi.

217 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.