Hoşgeldiniz  

DOĞRU YÖNETİLİNCE BAŞARI KAÇINILMAZ OLUR…

Halit BEYTÜT | 02 Kasım 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Yıllardır 3. Ligde mücadele eden ve bir üst Lige çıkmasının özlemi çekilen ilimizin profesyonel ligdeki tek temsilcisi Petrolspor sezon başından bu yana oynadığı 10 maçta hem yenilgi yüzü görmedi hem de gruptaki liderliğini sürdürerek Batmanlı sporseverleri heyecan fırtınasına kavuşturdu.

Bir ekip doğru yönetilirse elbette ki başarıda kaçınılmaz olmuştur.

Burada gerek yönetim kurulu olarak basta başkan Abdulvahap Akbaş olmak üzere tüm yönetim kurulu üyeleri gerçekten örnek bir yönetim göstererek takımın motivesini doruğa ulaştırmayı başardılar.

Liderliği eline geçiren ve her maçta bunu sürdürebilme adına sahada inanılmaz bir mücadeleler veren gerek teknik heyet ve gerekse de futbolcular sanırım bu gidişle sezon sonunda özlenen başarıyı batman sporseverlere yasatacaklarının inancını taşıyorum

Doğru yönetim ve doğru motive girişimleri bu günkü sevindirici başarıyı getirmiştir.

Bu nedenle gerek tüm sporseverler adına ve gerekse de özlemi çekilen bir şampiyonluğu bizlere yasatma kararlılığını sahada inanılmaz bir mücadele veren tüm kırmızı beyazlı futbolcuları da yürekten kutluyorum.

Dileğimiz bu başarılı performansın devamlılık kazanması ve sezon sonunda bu mutluluğu tüm batman halkına yasatılmasıdır.

Petrolspor tarihine altın harflerle geçecek olan bu başarı hepimizi büyük ölçüde mutlu edecektir.

Bir kez daha tamıma gereken ilgiyi ve alakayı esirgemeyerek futbolcuların başarılı olmasında emeği gecen yönetim kurulunu ve başkan Vahap Akbaş kardeşimizi yürekten tebrik ediyor, sezon sonunda hep birlikte bu mutluluğu yasayacağımız umudunu taşıdığımı vurguluyorum.

Bir kez daha ilerleyen haftalarda aynı performansla liderliğini sürdürmeleri dileklerimle içtenlikle başarılar dileğimi yineliyorum.

31 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.