Hoşgeldiniz  

DÜŞMANLAŞTIRMA AYRIŞTIRMA…

Halit BEYTÜT | 03 Ocak 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Siyasetçilerin ağıza alınması asla kabul edilemez söylemleri toplumun kimyasını bozacak kadar çirkinleşti.

Toplumu adeta düşmanlaştırma gibi yapılan söylemlerde ne yazıktır ki araştırıcılığa da çanak tutmuştur.

Bu millet bir zamanlar birbirlerini kardeşçe seven bu toplumu böylesine düşmanmış gibi talihsiz bir duruma getirenleri bizim affetmemiz asla mümkün değildir.

Cennet misali ülkemizde yaşayan insanlara reva görülen bu tutum ve davranış son derece büyük bir talihsizlik ve kabul edilmesi mümkün olmayan bir tutum ve davranıştır.

Siyaset yapanların ve sözde milleti refah düzeyine ulaştıracaklarını söyleyip, seçildikten donra bu harika toplumu yo sayma gibi talihsiz söylemlerle nifak tohumlarını ekmeye çalışmaları bu millete yaptıkları en büyük talihsizliktir.

Yıllarca milletin oylarıyla belirli makamlara gelenlerin ödemekle yükümlü oldukları ahde vefayı unutup sadece kendilerini düşünmeye dalmaları millete karşı yaptıkları en büyük ihanettir.

Öylesine bir durum yarattılar ki vatandaşları ikiye bölme ve aralarına atıştırıcı bir tutum sokmaları milletin acısını, yarasını daha da derinleştirmekten öteye gidemedi.

Kendi yandaşlarına inanılmaz imkanlar sunanlar, kendilerinden olmayanlara cehennem azabını yasatanlar gün gelir aynı azabın içine düşeceklerini bile düşünemez olmuşlardır.

Bu ülkenin güzel insanlarına reva görülen bu kabul edilemez tutum ve davranışlar günün birinde mutlaka bitecektir.

Ben böylesi fedakar bir milletin arasına nifak tohumlarını ekenlerin günü gelince ektiklerini mutlaka biçmek zorunda kalacaklarını ifade etmeyi de bir görev olarak telakki ederim.

Dileğim bu eşi emsali görülmemiş bu milletin eninde sonunda arzuladığı huzur ve refah ortamını bulmasıdır.

96 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.