Hoşgeldiniz  

DUYARLI YÖNETİCİLERE İHTİYACIMIZ VAR… 

Halit BEYTÜT | 23 Şubat 2020 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

İlimizin gerek basında gerekse de sosyal basında belirtilen olumsuzluklara gereken duyarlılığı gösteren son derece az bir yönetici kitlemiz bulunmaktadır.

Batman yerel basını gerçek anlamda ilimizin her konudaki olumsuzluklarına parmak basmada en büyük hizmeti yaparken, ne yazık ki olumsuzlukları dile getiren basın mensuplarımıza abanın altından sopa gösterenlerde yok değil.

Bunan yanı sıra sorumluluk duygusu ile hareket eden yetkili mercilerimiz ise eleştiri konusu olan olumsuzluklara gereken duyarlılığı gösterip olumsuzlukların olumluluğa dönüşmesi yönünde çaba sarf eden yöneticilerimizin olduğunu da burada vurgulamakta yarar görüyorum.

Her ne kadar böylesi duyarlılık gösteren yöneticilerimiz var olsa da üzülerek ifade etmek isterim ki bunların sayısı istenilen seviyede değil.

Bu nedenle ben her konuda duyarlılık gösterip ilimizdeki olumsuzluklara parmak basmayı kendilerine ilke edinen idareci ve yöneticilerimizin sayısının artması en büyük dilek ve temennimizdir.

Batman gerçek manada her geçen gün büyüyen ve de gelişen bir il olduğu için doğal olarak sorunları da artmakta ve sorunların artışı karşısında suskun kalınması halinde ilerleyen zaman süreci içinde içinden çıkılamaz bir hal alacağı için olumsuzluklara gereken duyarlılığı zamanında göstermenin son derece yararlı olacağını düşünüyorum.

Batmanımızın duyarlı yöneticilerle donatılması hepimizin ortak istek ve arzusudur.

Bizim gerçek manada diyarlı yöneticiler her zamankinden daha çok ihtiyacımızın olduğu bir gerçektir ve bunun göz ardı edilmemesi gerektiğini vurgulamakta yarar görüyorum.

Olumsuzluklara zamanında duyarlılık gösteren ve ilimizin gerçek manadaki büyüyüp gelişmesine gereken katkıyı sunacak olan idarecilerimize batman halkı her zaman müteşekkir olacak ve onları sonsuza dek saygıyla anacaktır.

Ben ilerleyen zaman süreci içinde olumsuzluklara gereken duyarlılığı göstermeye büyük özen gösteren nice yetenekli idareci sayımızın artacağına inanıyor, her şeyin en güzeline layık olan ilimizin büyük şehir olması adına yoluna emin adımlarla ilerleyeceği inancını taşımaktayım.

182 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.