Hoşgeldiniz  

EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİLERE ZİYARET

admin | 01 Temmuz 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİLERE ZİYARET

Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Batman Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM) Müdürlüğünün özel eğitime ihtiyacı olan çocuklara yönelik hazırladığı ‘Sevgi Eli Projesi’ kapsamında eğitim gören öğrencileri ziyaret etti.

Rehberlik ve Araştırma Merkezi’ni ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, RAM Müdürü Mustafa Çakan’dan proje ile ilgili bilgi alıp öğrencilerle bir araya geldi.

Gerçekleşen ziyarette Şube Müdürü Emrullah Aslan ve Abdurrahim Kusen de hazır bulundu.

Sevgi Eli Projesi; Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü arasında yapılan iş birliği ile Çocuk Evleri bünyesindeki özel eğitime ihtiyacı olan çocuklara yönelik yaş ve gelişim özellikleri dikkate alınarak öğrencilere yönelik Rehberlik ve Araştırma Merkezinde Görevli uzmanlarca bilişsel, sosyal, duygusal, fiziksel ve akademik eğitimler verildi.

Proje kapsamında hazırlanan destek eğitim programları 01/03/2021 – 29/06/2021 tarihleri arasında Rehberlik ve Araştırma Merkezi’nde başarıyla uygulanmış, önümüzdeki eğitim öğretim yılı itibariyle öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda devam edecektir.

94 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.