Hoşgeldiniz  

EKMEN, KURUL BAŞKANI OLDU

admin | 19 Ekim 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Türkiye Emekliler Derneği Denetleme Kurulu Üyesi ve Batman Şube Başkanı Hüseyin Ekmen, Ankara’da gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulda Denetleme Kurulu Başkanı oldu.

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED), 51. yılında 23. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi.

TES-İŞ Sendikası Toplantı Salonunda gerçekleştirilen kongrede, 114 şubeden 370 delege oy kullandı. Seçimlerde, Genel Başkan Kazım Ergün güven tazelerken, Gazi Aykırı Genel Sekreterlik, Ömer Kurnaz Genel Mali Sekreterlik, Arif Yıldız Genel Eğitim Sekreterliği ve Abdülkadir Ersal da Genel Teşkilatlandırma Sekreterliği görevlerine yeniden seçildi.

BAŞKAN EKMEN, DENETLEME KURULU BAŞKANI OLDU

Batman’da teşkilatlanma çalışmalarını güçlü tutarak üye sayısını 12 Bine çıkaran, emekli bireyler için TOKİ aracılığı ile konut projesini hayata geçiren, emeklilerin sağlık hizmetlerinden faydalanabilmesi için özel sağlık kuruluşları ile indirim protokollerine imza atan, emekli ve aileleri için Halk Eğitim Merkezi aracılğı ile ücretsiz meslek kurslarının açılmasını sağlayan Türkiye Emekliler Derneği Batman Şube Başkanı Hüseyin Ekmen de Genel Kurul sonucunda oluşturulan Genel Merkez Denetim Kuruluna, Denetleme Kurulu Başkanı olarak seçildi. Denetim Kurulu, Hüseyin Ekmen (Batman Şube Başkanı), Merdan Derviş Ilgaz (Körfez Şube Başkanı), Vedat Gür (Elazığ Şube Başkanı)’dan oluştu.

43 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.