Hoşgeldiniz  

EKMEN, PARTİLERLE BİR ARAYA GELDİ

admin | 30 Kasım 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

DEVA Partisi Yerel Yönetimler ve Şehircilik Politikaları Başkanı Mehmet Emin Ekmen, çeşitli temaslarda bulunmak ve DEVA Partisi Batman İl Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıya katılmak üzere Batman’a geldi.

Toplantıya Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, Sason İlçe Başkanı Veysel Tekin, Gercüş İlçe Başkanı Mehmet Emin İlik, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katılım gösterdi.

DEVA Partisi Batman İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıda konuşan DEVA Partisi Yerel Yönetimler ve Şehircilik Politikaları Başkanı Mehmet Emin Ekmen “77 il ve 400’ün üzerindeki ilçede teşkilatlanmamızı tamamladık. Kısa sürede diğer il ve ilçelerimize DEVA olacak kadrolarımızı seçeceğiz. Her gün il il, ilçe ilçe dolaşarak kongrelerimizi yapıyoruz. Yılbaşından önce büyük kongremizi yapmak için yoğun çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Geleneksel Medyada kendilerine yönelik büyük engelleme bulunduğunu ifade eden Ekmen “Vatandaşlarımıza ulaşmak için medya araçlarını neredeyse hiç kullanamıyoruz. Medya kuruluşlarımıza yönelik çok ciddi şantaj ve baskılar var. Kısıtlı bir medya görünürlüğüne rağmen, vatandaşlarımızdan çok yoğun teveccüh alıyoruz. Bu noktada yerel medyamızın varlığı bize bir nefes alma imkanı veriyor. Genel başkanımız her ilde mutlaka yerel medya ile buluşuyor. Birçok ilçe kongremizi binleri aşan vatandaşımızın katılımı ile gerçekleştirdik. Gittiğimiz her noktada vatandaşların ciddi ilgisi ve sempatisi var. Artık vatandaşlarımız eğitimde, ekonomide, sağlıkta, adalette yaşananların gün be gün farkında. Gidişlerini, gerçekleri gizleyerek, halka yalanlar söyleyerek engelleyemezler. Türkiye, mevcut süreçten çok daha iyisini hak ediyor: vatandaşlarımızın kapısına gideceğiz, onların sorunlarını dinleyeceğiz ve DEVA’yı anlatacağız” dedi.

87 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.