Hoşgeldiniz  

‘EN İYİ NARKOTİK POLİS ANNE’ SEMİNERİ

admin | 09 Nisan 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman İl Emniyet Müdürlüğü ile Pınarbaşı Mahallesi Muhtarı Lokman Polat tarafından, mahalledeki kadınlara yönelik ‘En iyi Narkotik Polis Anne’ semineri verildi.

Batman İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ve TUBİM Büro Amirliğine bağlı personellerin verdiği eğitim son derece verimli geçti.

Pınarbaşı Mahallesinde bulunan taziye evinde verilen ‘En iyi Narkotik Polis Anne’ seminerinin devamının gelmesi temennisinde bulunan mahalle kadınları, emeği ve katkısı olanlara teşekkür ettiler.

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Pınarbaşı Mahallesi Muhtarı Lokman Polat “Amacımız kadınlarımızı çocuklarını uyuşturucu ve diğer zararlı alışkanlıklarından uzak tutmaktır. Bunun için İl Emniyet Müdürlüğümüzden destek istedik. Kendileri bizlere uyuşturucu ile mücadelede önlem almak için genel bir seminer verdiler. Verilen ‘En iyi Narkotik Polis Anne’ seminerimiz son derece verimli geçti. Kadınlarımız büyük ilgi gösterdi. Amacımız çocuklarımızı uyuşturucu ve uyuşturucu maddelerinden uzak tutmaktır. Bunun için toplumun ileri gelenleri olarak elimizi taşın ayına koyduk. Annelerimiz çocuklarıyla alakalı oldukları için daha duyarlı oluyorlar. Emeği ve katkısı olanlara teşekkür ediyoruz. Batman’da muhtarlık olarak bir ilke imza attık. Bunun devamı da gelecektir” diye konuştu.

68 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.