Hoşgeldiniz  

ERAY, YILIN GÜZELLİK UZMANI ÖDÜLÜNÜ ALDI

admin | 13 Eylül 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batmanlı güzellik uzmanı Doğan Eray, 2021 yılının en iyi güzellik uzmanı ödülüne layık görüldü.

Eray, Batman’dan İstanbul’a, alanında deneyimli uzmanlar tarafından davet edilerek 2021 yılının en iyi RM’C Master Eğitmeni ve yılın en iyi güzellik uzmanı ödülüne layık görüldü. Ödül töreninde konuşan Eray “Bizleri Batman dan istanbula çağıran ve bu ödülle layık gördükleri için değerli hocalarımıza teşekkür ederim” dedi.

Güzellik Uzmanı Doğan Eray, İstanbul’da yıllarca güzellik sektöründe deneyim yaşamış ve güzellik adına birçok başarı hikâyesine imza attı. 2017 yılında Batman’a dönüş yapan Güzellik Uzmanı Doğan Eray, güzellik ve kalıcı makyaj alanında birçok kişiye ilham kaynağı oldu. Aynı zamanda kendi alanında da master yapmış olan Eray, geleceğin sektörleri arasına giren güzellik ve kalıcı makyaj alanında öne çıkan isimlerden biri.

Akademik olarak öğrencilere ders ve eğitimler de veriyor. Güneydoğu ve Batman’da bulunan güzellik merkezine Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen kadınları yaptığı kaliteli hizmetle memnun eden Doğan Eray, işini severek yapıyor. 2021 yılının en iyi güzellik uzmanı seçilen Eray, Batman’da Valilik karşısı, Safir Plaza, Kat:3 No:17’deki güzellik merkezi salonunda hizmet vermeye devam ediyor.

50 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.