Hoşgeldiniz  

ERİŞ’TEN “19 YIL AK PARTİ VE BAŞKAN ERDOĞAN’IN LİDERLİK SIRLARI” YAZI DİZİSİ

admin | 26 Ağustos 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Araştırmacı yazar Sedat Eriş’ten Büyük bir yazı dizisi önümüzdeki haftadan sonra gazeteniz Batman Güncel gazetesinde yayına girecek.
31 Ağustos 2020 tarihinden itibaren gazeteniz Batman Güncel Gazetesinde yayınlanacak 19 Yıl ve Ak Parti başlıklı makaleler dizisinde araştırmacı yazar geçmişteki siyasi hayatımızı irdelerken önemli tespitlerde bulunacak.
Bu bağlamda19 YIL VE Ak Parti başlıklı makalelerin birinci bölümünde ise yazar çok ilginç, çarpıcı bazı bilgileri okuyucularla paylaşacak.
19 YIL VE ERDOĞANIN SIRLARI bölümlerinde ise bugüne değin Başkan Erdoğan’ın çok az kişinin bildiği liderlik vasıflarını, Başkan Erdoğan’ın Ulusal ve Uluslararası liderlik başarısını anlatan Eriş bu
anlamda yayın öncesi gazetemize ikinci bir açıklama yaptı.
Ak Partinin kurucu lideri Başkan Erdoğan’ın liderlik yeteneklerini, onun çalışma modellerini, insanları yönetmedeki yeteneklerini tam anlamadan Ak Partinin 19 yıllık iktidarını tam anlamıyla yorumlamak mümkün değil.
Daha öncede kamuoyu ile sınırlı manada paylaştığım Başkan Erdoğan’ın Liderlik sırlarını anlayamadan 19 Yıllık ve Ak Parti gerçeğini tam anlamıyla anlamak mümkün değil.
Sonuç olarak şunu söylemek mümkün; Daha önceki açıklamamda şöyle bir cümle kurmuştum; 19 Yıl ve Ak Parti yazı dizisi aynı zamanda 19 yıl ve Erdoğan’ın Liderlik Sırları olarak ta okunulması gereken bir inceleme yazısıdır.

210 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.