Hoşgeldiniz  

EŞ BAŞKANLAR BAŞARIYI PLAKETLE ÖDÜLLENDİRDİ

admin | 16 Ekim 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Mezarlıklar Müdürlüğündeki çalışmaları ile takdir toplayan Belediye Mezarlıklar Müdürü M. Beşir Seyitoğlu Eş Başkanlar tarafından plaketle onurlandırıldı.

Vatandaşların mezarlık ziyaretlerini rahat bir ortamda gerçekleştirmeleri için birçok başarılı çalışmayı hayata geçiren Mezarlıklar Müdürlüğü, Batman Belediyesi Eş Başkanı Dr. Mehmet Demir tarafından ödüle layık görüldü.

Batman Belediyesi Eş Başkanı Dr. Mehmet Demir ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Salih Çetinkaya, Belediye Mezarlıklar Müdürü M. Beşir Seyitoğlu’nu ziyaret edip yaptıkları başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ederek plaket verdiler. Batman kent merkezinde 5’i defne kapalı toplamda 11 mezarlıkta temizlik, ağaçlandırma, kilit taşı döşeme çalışmaları ve ücretsiz cenaze nakli gerçekleştiren mezarlıklar müdürlüğü ekibini Müdür Seyitoğlu şahsında tebrik eden Eş Başkan Dr. Demir, yapılan çalışmalardan dolayı müdür ve ekibini kutladı. Aynı fedakâr davranışın diğer müdürlüklerimizden de beklendiğini kaydeden Eş Başkan Dr. Demir: “İnanıyorum ki, her müdürlüğümüz ve tüm çalışanlarımız canla başla çalışıp halkımıza hizmet ediyor. Mezarlıklar Müdürlüğümüzün çalışmaları diğer mesai arkadaşlarımıza da örnek teşkil etmeli. Biraz azim ve gayretle çözüme kavuşturulmayacak bir sorun bulunmaz” dedi.

225 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.