Hoşgeldiniz  

EŞ BAŞKANLAR ÇALIŞMALARI DENETLEDİ

admin | 22 Mart 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, meclis üyeleriyle birlikte belediye tarafından korona virüsüne karşı yürütülen temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarını yerinde denetledi.

Korona virüsünün pandemi (salgın hastalık) halini almasından bu yana çalışmalarını arttıran Belediye Mezarlıklar, İtfaiye, Veteriner, Fen ve Temizlik İşleri Müdürlükleri’nin çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Eş Başkanları, Banka ATM’leri, yolcu durakları, park ve bahçeler, oturma bankları, şehirlerarası otogarı, ilçe otogarı ve kamuya açık alanlarda yürütülen çalışmaların titizlikle sürdürüldüğünü belirttiler.

Bu zorlu süreçte temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları gerçekleştiren belediye birim personellerinin özverili bir şekilde çalıştığını vurgulayan Belediye Eş başkanları, üstüne düşen vazifeyi en iyi şekilde yerine getiren belediye çalışanlarına teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Vatandaşların zorunlu olmadıkça evlerinden çıkmamaları konusunda da uyarılarda bulunan Belediye Eş Başkanları, ülke genelinde yürütülen “Evde kal” çağrısına bütün vatandaşların azami şekilde uyması gerektiğini hatırlattı.

201 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.