Hoşgeldiniz  

EŞ BAŞKANLAR SAHADAKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

admin | 24 Nisan 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, makamında kabul ettiği tebrik ziyaretlerinin ardından, sahaya çıkarak belediye hizmet birimlerinin çalışmalarını yerinde inceledi.

Güne, Belediye Başkanlık binasının arka kısmında yer alan Belediye otopark alanında yürütülen çalışmaları yerinde görerek başlayan Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, buradaki çalışmalar ve çalışmaların seyri konusunda ilgili birim müdürlerinden bilgi aldı.

Otopark alanından ayrılan Eş Başkanlar, yürüyerek esnafları ziyaret ederek hem kendileri ile sohbet etti hem de sorun ve önerilerini dinledi. Beraberinde teknik birim amirleriyle birlikte saha çalışmalarına çıkan Eş Başkanlar, Elma Sokağı’ndaki alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Batman’ın simge pazarlarından olan Alo Tevşo Halk Pazarının rehabilite edilerek modernizasyonunu amaçlayan proje kapsamında yürütülen çalışmaları de yerinde inceleyerek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Eş Başkanlar, çalışmaların aralıksız devam edeceği ve projenin süresinde tamamlanacağını açıkladılar.

301 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.