Hoşgeldiniz  

EŞ BAŞKANLARDAN ESNAF ZİYARETİ

admin | 22 Mayıs 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, belediye meclis üyeleriyle birlikte Batman Belediyesi önünden başlayarak esnaf ziyareti gerçekleştirdi.
31 Mart 2019 seçimlerinin ardından mazbatalarını aldıktan sonra kutlama ziyaretine gelen esnafa iade-i ziyaret gerçekleştiren Eş Başkanlar ve Meclis üyeleri, Batman Belediyesi önünden başlayarak Atatürk Bulvarı ile Turgut Özal Bulvarının bir bölümündeki esnafı tek tek ziyaret ederek “Hayırlı İşler” temennisinde bulundu.
Esnafın sıcak ilgi gösterdiği ziyarette vatandaşlar da Eş Başkanlar Dr. Demir ve Korkmaz ile selfie ve hatıra fotoğraf çektirerek anı ölümsüzleştirdi. Farklı sektörde hizmet veren yüzlerce esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Eş Başkanlar, esnaf ve vatandaşlarla kucaklaşma fırsatı yakaladı. İftar sonrası Atatürk Parkı’nda yapılan yeşillendirme ve oyun parkı, sulama ile kaldırımların yenileme çalışmalarını inceleyen Eş Başkanlar ve beraberindekiler, bir süre Atatürk Parkı’nda vatandaşların arasına katıldı sohbet etti. Atatürk Parkı’nda resim sergisini inceleyip sergi sorumlularından resimler hakkında bilgi alan Eş Başkanlar daha sonra diğer çalışmaların takibi için Atatürk parkından ayrıldı.

262 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.