Hoşgeldiniz  

EŞ BAŞKANLARDAN TEKSTİL ÇALIŞANLARINA ZİYARET

admin | 28 Ağustos 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Batman’da tekstil alanında faaliyet gösteren tekstil fabrikalarını ve atölyelerini ziyaret ederek çalışanlarla bir araya geldi.

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren işyerlerini ziyaret eden Belediye Eş Başkanlarına, Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti. Seçimden önce olduğu gibi seçimden sonra da halkla buluşmaya devam ettiklerini ve Belediye yönetimi olarak halkın sorunlarını çözüme kavuşturmak için geceli gündüzlü çalıştıklarını belirten Belediye Eş Başkanları Dr. Demir ve Korkmaz, tekstil sektörünün Batman’da istihdama önemli katkı sağladığını belirterek bu alanda çalışan emekçilerinin Batman’a katkılarının yadsınamayacağını aktardı.

Çoğunluğu gençlerden oluşan tekstil çalışanlarıyla sohbet eden Belediye Eş Başkanları Dr. Demir ve Korkmaz “Ulaşım sorununu kökten çözmek amacıyla bir dizi karar alıp bunu hayata geçiriyoruz. Daha önce bir saatlik veya 45 dakikalık vakit alan yerleri 20 dakikaya düşürecek bir projeyi hayata geçiriyoruz. Yaşar Kemal Parkı’nda çok kapsamlı bir çalışmayı hayata geçiriyoruz. Burada siz gençlerimiz için parklar yapıyoruz. Oturup, dinlenebileceğiniz ailelerinizle piknik yapacağınız alanlar oluşturmak için büyük çaba sarf ediyoruz” dediler.

276 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.