Hoşgeldiniz  

ESNAF ZİYARETLERİNDE EŞ BAŞKANLARA BÜYÜK İLGİ

admin | 25 Nisan 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, belediye çalışmalarını yerinde takip etmek amacıyla saha çalışmalarına çıkarken ziyarette bulundukları esnaf ve vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

Yürüyerek çalışma alanlarını gezen Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, güzergahlarındaki esnafları ziyaret edip, vatandaşlarla sohbet etti. Eş Başkanlar vatandaşlardan gelen sıcak ilgi karşısında mutlu olurken, selfi çektirmek isteyenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Esnaf ve vatandaşlar, Batman Belediyesi Eş Başkanları Demir ve Korkmaz’a yeni görevlerinde başarı temennisinde bulundu. Göz doktoru olan Belediye Eş Başkanı Dr. Mehmet Demir’i yolda durdurup kullandığı göz ilacını gösteren yaşlı adama, ilacını aksatmadan kullanması gerektiğini ifade etti.

Eş Başkanlar, esnaf ziyaretinde, Cumhuriyet Caddesi, 2. Cadde, Elma Sokağı, Alo Tevşo Halk Pazarı, 16. Cadde ile halk arasında Şemsiyeli Sokak olarak bilinen Meydan Mahallesi Hasankeyf Sokağı’nda bulunan esnaflarla bir araya geldi

293 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.