Hoşgeldiniz  

“ESNAFIN SORUNLARI İÇİN ÇÖZÜM ODAKLI ADIMLAR ATILSIN”

admin | 31 Mayıs 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

HÜDA PAR Merkez İlçe Başkanı M. Şerif Durmaz, esnaflara yönelik gerçekleştirdiği ziyarette yaptığı açıklamada idarecilerin esnafın sorunları için çözüm odaklı adımlar atmaları gerektiğini vurguladı.

Durmaz ve beraberindeki heyet, pandemi süreci başta olmak üzere sürekli sahada bulunarak esnafı ve vatandaşları yalnız bırakmadıklarını belirtti.

HÜDA PAR heyetinin kendilerini ziyaret etmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren esnaflar, diğer yetkilileri de sahada görmek istediklerini söylediler.

“ÇÖZÜM İÇİN İNİSİYATİF ALMASI GEREKENLER İDARECİLERDİR”

Sürekli sahada bulunarak esnafın yanında olmaya gayret ettiklerini belirten Durmaz, “Biz ilk günden bu yana sahada olmaya, esnafımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret edip onları yalnız bırakmamaya gayret ettik. Partimizin misyonu gereği, insanların sıkıntılarının çözümünü önceledik ve bunun için atılması gereken adımlar konusunda gerekli girişimlerde bulunduk. Özellikle genel olarak ilimizdeki esnafın yaşadığı sıkıntıları sıklıkla gündeme getirdik. Esnafımızın sorun ve sıkıntılarının çözümü için en fazla inisiyatif almaları gerekenler, yereldeki idarecilerdir. Esnaf idarecilerin de sahada olmasını ve çözüm odaklı adımlar atmalarını istiyor. O yüzden sorunların mutlak çözümü için idareciler esnafla bir araya gelmeli ve çözüm konusunda bir program belirlemelidirler.” ifadelerini kullandı.

95 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.