Hoşgeldiniz  

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİNE ZİYARET

admin | 27 Ekim 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Hem kurum içi ilişkilere hem de öğrencilerle olan iletişime önem veren Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, Fen Edebiyat Fakültesine bir ziyarette bulundu.

Akademik ve idari personel ile görüşen Rektör Demir, fakültenin mevcut durumu, eğitim öğretim faaliyetleri ve yapılan çalışmalarla ile ilgili bilgi aldı.

Prof. Dr. İdris Demir, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Filiz Akbaş ve Üniversite Genel Sekreteri Doç. Dr. Ömer Faruk Ertuğrul ile birlikte laboratuvarları, atölyeleri ve derslikleri gezerek Sanat Tarihi bölümündeki öğrencilerin atölye çalışmalarını yerinde inceledi.

Ayrıca Uluslararası İlişkiler Ofisini ziyaret eden Rektör Demir, yabancı uyruklu öğrencilerle bir araya gelerek kısa bir sohbet gerçekleştirdi

Rektör Prof. Dr. İdris Demir, fakültede yapılan çalışmaları yakından takip ettiklerini ve fakülte ziyaretlerinin artarak devam edeceğini söyledi. Öğrencilerin çalışmalarını kesintisiz ve nitelikli bir şekilde devam ettirebilmesi için gerekli alt yapı hizmetlerinin sağlanacağını ifade eden Rektör Demir, Batman Üniversitesi öğrencilerinin her alanda donanımlı bireyler olması için her türlü desteği sağlayacaklarını belirtti.

38 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.