Hoşgeldiniz  

FEN İŞLERİ EKİPLERİ KENTİN TAMAMINA YAYILDI

admin | 10 Şubat 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipleri Batman kent genelinde farklı noktalarda çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Asfalt ekibi tarafından Kuyubaşı TOKİ ve Cudi Mahallelerinde asfalt çalışması sürerken, Yol Açma ve Düzenleme ekipleri de yine Kuyubaşı TOKİ iç yolları ile Emekli TOKİ’de yeni yol açma çalışması, Yeni Mezbaha önü ile Pazaryeri Mahallesi 2740 sokakta kilit taşı yapım öncesi hazırlık çalışması başlattı.

Hazırlanan program çerçevesinde Kaldırım Yapım ve Yol Bakım-Onarım Birimi tarafından Petrol Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı ile Cumhuriyet Meydanında bazalt yama çalışması gerçekleştiriyor.

Ekipleri, Kültür Mahallesi, Gap Mahallesi, Güneykent Mahallesinde parke ve bazalt serimi, Gültepe Mahallesi’nde parke serimi, Seyitler Mahallesinde parke serim çalışması yürütülüyor.

Belediye Fen İşleri Müdürü Afif Çelebi, mevsim şartları elverdiği sürece tüm ekiplerin görev başında olacağı ve il genelinde tüm yol ve kaldırımların elden geçirileceğini ve bozuk, kırık hiçbir kaldırımın bırakılmayacağını, yollardaki bozuklukların giderileceğini ifade etti.

106 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.