Hoşgeldiniz  

FEN LİSESİNE ZİYARET

admin | 15 Haziran 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Vali Hulusi Şahin’in Eşi Ebru Şahin ile birlikte Fen Lisesi’ni ziyaret edip öğrencilerle bir araya geldiler.

Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran ve Vali Hulusi Şahin’in Eşi Ebru Şahin, ziyaret sırasında öğrencilerin hazırlamış olduğu müzik dinletisine katıldılar.

Müzik dinletisinin ardından öğrencileri tebrik eden Müdür Kurtaran “Kıymetli Öğrenciler, yeteneklerinizi çok güzel bir şekilde sergilediniz. Bu güzel müzik dinletisinden dolayı sizleri tebrik ediyorum. Bu tür yeteneklerinizi öğretmenlerinizin destekleriyle geliştirerek çok daha iyi bir seviyeye geleceğinize inancım tamdır. Fen lisemizin bu tür sportif, sosyal ve kültürel alandaki faaliyetlerde ön plana çıkması bizleri sevindiriyor. Bu alandaki çalışmalarımızı azimle sürdürerek birçok alanda çok başarılı çalışmalar elde edeceksiniz” dedi.

Müzik dinletisinin ardından okulu gezen İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, okulda yapılan çalışmalar hakkında Okul Müdürü İsmet Ürüt’ten bilgi aldı.

51 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.