Hoşgeldiniz  

FEYYAZ EKMEN ANILACAK

admin | 25 Mayıs 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Geçtiğimiz ay Almanya’da Covid-19’a yenik düşerek hayatını kaybeden PAK Genel Başkan Yardımcısı Feyyaz Ekmen, mezarı başında anılacak.

Batman Batman İl Teşkilatından yapılan açıklamada “Feyyaz Ekmen’in arkadaşları, dost ve sevenleri 27.05.2021 günü mezarının başında olacaklar. PAK Genel Başkan Yardımcısı arkadaşımız Feyyaz Ekmen, 30.04.2021 günü Covid-19’a yenik düşerek Almanya’da yaşama gözlerine yumdu.

04.05.2021 günü arkadaşımız Feyyaz Ekmen’in cenazesi kendi memleketi olan Batman’ın Gercüş ilçesin-de kitlesel bir katılımla toprağa verildi.

O dönem var olan Pandemi Yasakları sebebiyle Feyyaz Ekmen’in arkadaş, dost ve sevenlerinin büyük çoğunluğu, çok sayıda yurtsever insan cenaze törenine katılamamışlardı.

Partili arkadaşları, dost ve sevenleri, 27.05.2021 günü,  saat:13.30’da Batman’ın Gercüş ilçesinde, pandemi tedbirleri çerçevesinde, arkadaşımız Feyyaz Ekmen’in mezarı başında olacaklar.

Bizlerle birlikte, arkadaşımız Feyyaz Ekmen’in mezarı başında olmak isteyen  Feyyaz Ekmen’in dost ve sevenleri, yurtsever insanlar, ziyaretin detayları konusunda PAK Batman İl  yöneticilerinden bilgi alabilirler” denildi.

87 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.