Hoşgeldiniz  

Fİ KOÇ’TAN BATMANDA BİR İLK!

admin | 22 Aralık 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman’da eğitim-öğretim faaliyetine devam eden ve her geçen gün yaptığı kampanyalar ve eğitim hayatında ki yenilikler ile adından sıkça bahsettiren Batman Fi Koç Kurs Merkezi, ‘Öğrenci Koçluğu Eğitim’ Kursu ile Batman’da bir ilki daha gerçekleştiriyor.

Öğrenci koçluğu alanında uzmanlaşmak isteyen eğitmenler için açılan 25 kişilik kontenjan ile son kayıtlarını 2 Ocak 2022 tarihinde alacaklarını belirten Fi Koç Kurs Merkezi yöneticileri “50 Saatlik eğitim sürecine katılacak olan eğitmenlerimiz için 4 etaplı bir kurs düzenledik. Programda başarılı olan katılımcılar Fİ KOÇ onaylı katılım belgesi almaya hak kazanacaktırlar. Eğitimimizin amacı ise Öğrencilerin LGS-YKS-DGS-KPSS gibi sınavlara hazırlanmalarında koçluk ederek haftalık planlama, kaynak takip, soru takip, deneme takip alanlarına hakim olmak.

Ders çalışma verimliğini arttırarak sınav başarını en üst düzeye çıkarmak. Koçluk işi kitaplarından değil mutfağından öğrenilir diyoruz ve koçluk merkezimizde uygulamalı eğitimler gerçekleştirerek en iyi koçları yetiştirmektir.

Ayrıca başarılı olanlar arasından seçilecek katılımcılara Fi Koçlukta Kadrolu ya da Pirime Dayalı çalışma olanağı sağlanabilecektir. Devam Zorunluluğu: Eğitimde %80 devam zorunluluğunun yerine getirilmesi gerekmektedir. Kursumuza katılmak isteyen eğitmenlerimiz 0850 308 1618 numaralı telefon ile irtibat kurabileceği gibi dileyen eğitmenlerimiz ise Gültepe Mahallesinde bulunan Kurs Merkezimizi ziyaret edip detaylı bilgi alabilirler” ifadelerini kullandılar.

69 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.