Hoşgeldiniz  

FİNALE KALAN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

admin | 06 Nisan 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, 52. TÜBİTAK 2204 A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Van Bölge Finalinde dereceye giren ve Türkiye Finaline katılamaya hak kazanan projelerimizin danışman öğretmenleri ve öğrencileriyle bir araya geldi.

Toplantıda öğrencilerden proje çalışmalarını dinleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, öğrencileri kutlayıp TÜBİTAK Türkiye Finalinde öğrencilere başarılar diledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran “Sevgili gençler, 52. TÜBİTAK 2204 A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Van Bölge Finalinde dereceye girerek Türkiye Finaline katılmaya hak kazandınız. Bu başarılı çalışmalarınızdan ötürü sizleri ve projenizde sizlere danışmanlık yapan öğretmenlerinizi kutluyorum. TÜBİTAK 2204 A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Türkiye Finaline en çok proje ile katılan illerden biriyiz. İlimizin TÜBİTAK yarışmasında böyle bir başarıya ulaşması bizleri ziyadesiyle mutlu etti.

Bu başarılı çalışmalarınızdan dolayı tekrardan sizleri ve çalışmalarınızda sizlere rehberlik ve danışmanlık yapan tüm öğretmen arkadaşlarımızı kutluyorum. Katılacağınız 52. TÜBİTAK 2204 A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Türkiye Finalinde hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşen toplantıya Müdür Mahmut Kurtaran, Şube Müdürü Abdurrahim Kusen, AR-GE birimi, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Toplantı Müdür Kurtaran’ın projesi TÜBİTAK Türkiye finaline kalan öğrencilere ödül vermesiyle sona erdi.

79 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.