Hoşgeldiniz  

GAZETECİLERDEN ODA VE STK’LARA ZİYARET

admin | 09 Eylül 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

GAZETECİLERDEN ÖZEL YAŞAM HASTANESİNE ZİYARET

Gazetecilerden Özel Yaşam Hastanesine ziyaret

 

 

 

 

 

 

 

Hafta sonu Çalışan Gazeteciler Derneğinin ev sahipliğinde çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunan Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu yönetim kurulu üyeleri, özel Yaşam Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dinçi’de ziyaret ederek günün anısına plaket sundular. Konuklarını misafirperverlikle karşılayan Özel Yaşam Hastanesi yönetim kurulu başkanı Mehmet Dinç, Güneydoğu’nun 9 ilinden gazetecileri Batman’da ağırlamanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

Özel Yaşam Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dinç, gazetecilere, özelde Batman, genelde ülke sorunlarını aktardı. Özel Batman Yaşam Hastanesi olarak her zaman kamu görevinde bulunan Basın sektörünün yanında olduklarını belirten Dinç, Güneydoğunun çeşitli illerinden gelen Gazetecilere ilgi ve alakasını eksik etmedi.

DEMİR, GAZETECİLERE BATMAN’I ANLATTI

Demir, Gazetecilere Batman’ı anlattı

 

 

 

 

 

 

Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu (GGF) bünyesindeki 9 ilin gazetecileri, Batman’da bir araya gelirken, Batman Ticaret Odası başkanı Abdulkadir Demir’i makamında ziyaret etti.

Mehmet Çelik başkanlığındaki Güneydoğu Anadolu Gazeteciler federasyonu Batman Ticaret odasını ziyaret etti. BATSO başkanı Abdulkadir Demir Gazetecilere, Batman’ın bölgenin pilot ili olduğunu, gelişmekte olan bu kentte daha çok yatırımın yapılması gerektiğini belirtti. Batman ile ilgili bilgiler veren Başkan Abdulkadir Demir, Bölgenin kalkınması için kenevir ekiminde tek ses olma isteğinde bulunurken, gazetecilerden bu konuda destek istedi.

Gazetecileri akşam TPAO kristal parkta da ağırlayan Demir, akşam yemeğinde gazeteciler ile uzun uzun sohbet etti.

ARİF GÜNEŞ, BATMAN’I TANITTI

Arif Güneş, Batman’ı tanıttı

 

 

 

 

 

 

 

Ticaret Borsası Başkanı Arif Güneş, Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu yönetim kurulu ziyaretinde Gazetecilere Batman’ı tanıttı.

Mehmet Çelik Başkanlığındaki Federasyon yönetim kurulu üyeleri Batman Ticaret Borsası başkanını makamında ziyaret etti. Ziyarette gazetecilere Batmanı anlatan Başkan Arif Güneş, ekim ayı içerisinde Batman’da yapacakları Tarım Fuarı ile ilgili bilgiler verirken, Ticaret borsası ile ilgili projelerinden bahsetti. Federasyon başkanı Mehmet Çelik, Başkanı Arif Güneş’e Batman basınına verdiği önem ve değerden dolayı günü anısına plaket takdim etti.

MEZOPOTAMYA OTEL GAZETECİLERİ AĞIRLADI

Mezopotamya otel gazetecileri ağırlad

 

 

 

 

 

 

Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu üyesi olan Batman Çalışan Gazeteciler derneğinin düzenlediğin 8. başkanlar kurulu toplantısı Batman’da yapıldı.

6-7 Eylül tarihinde gerçekleşen toplantıya Mezopotamya oteli ev sahipliği yaptı. Batman’da spor alanında ve sosyal projelere destek verdiği ile bilinen Koçerler Derneği başkanı Emin Çelik, Gazetecileri kendi otelinde ağırladı. Otelin koordinatörü Nevzat Çelik Gazetecilerin otelde rahat etmesi için imkanları seferber ederken, Batman’ın tanıtımına katkı sundu. Federasyon başkanı Mehmet Çelik Nevzat Çelik’e misafirperverliğinden dolayı plaket takdim etti.

a8d441f5-353b-48d4-a0d4-dfc7977f7263

78 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.