Hoşgeldiniz  

GELECEK PARTİSİ 2 YAŞINDA

admin | 16 Aralık 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Gelecek Partisinin 2. yılını Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ve Teşkilat Başkanı Selim Temurçi’nin katıldığı il başkanları toplantısına canlı bağlanarak gece saat 24:30’da teşkilat binamızda pasta keserek kutladı.

Polat “Boş yere uğraşmayın dağılırsınız. Biz Türkiye için toplandık. Türkiye’nin geleceği olacağına inancımızla toplandık ve bir mucizeyi başardık. Allah her birinizden razı olsun. Bugün bu yağmurda bu iradeyi gösteren tüm parti üyelerimize ve halkımıza bütün kalbimle teşekkür ederim. Gelecek biziz, gidecek onlar.” Bugün burada 2 yıllık kutlu yolculuğumuzda, bir dönüm noktasındayız. Çünkü Türkiye, yeni bir çağrıyı bekliyor. Cumhuriyetin ve hürriyetin, adaletle yükselişi var” diye konuştu.

Millet bizi çağırıyor diyen Polat “Biz de, milletimizin bu kutlu çağrısına, daha çok çalışarak karşılık vereceğiz. Artık biz hazırız. Şimdi onlar düşünsün! Biz geldiğimizde, bizden öncekiler gibi olamayız, olmayacağız. Kimse merak etmesin. Mahkemelerde, ısmarlama davalara izin vermeyeceğiz. Adil bir Türkiye için çalışacağız. Toplumumuzun her kesiminin avukatı; kendimizin ise savcısı olacağız. Türkiye 19.12.2021 İstanbul’da geleceğin gücünü görecektir” dedi.

39 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.