Hoşgeldiniz  

GELECEK PARTİSİ İLÇE KONGRELERİNE BAŞLIYOR

admin | 15 Haziran 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

15 Haziran’dan sonra Türkiye’de normalleşme sürecinin başlamasının ardından Gelecek Parti Batman İl Başkanlığı ilçelerde yapılacak kongreler için düğmeye bastı.

Yeni bir oluşum için Gelecek Parti İl Başkanlığı koronavirüs nedeniyle ertelediği kongre takvimi ile ilgili yeni çalışmasını tamamladı.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan İl Başkanı Abdulbaki Polat “Partimizin İl binasında 27.06.2020 cumartesi günü saat 14:00 da Merkez ilçe Başkanı Ömer Er Başkanlığında kongremizi gerçekleştireceğiz. Sason ve Gercüş İlçelerimizin Olağan kongrelerini, 26.10.2020 cuma günü saat 13:30’da Sason İlçe Başkanı Naif Aksoy, saat 14:00 da Gercüş İlçe Başkanı Tahir Kaya’nın Başkanlığında, Yatılı Bölge Okulu konferans salonlarında gerçekleştireceğiz. Gelecek Partisi olarak Koronavirüs salgınına karşı tedbirlerimizi aldık kongrelerimize az sayıda kişi kabul edip sosyal mesafe kurallarına dikkat edeceğiz. Kongremize gelen misafirlerimize dezenfekte ve maske dağıtacağız. Partimizin Kozluk, Beşiri ve Hasankeyf ilçe kongrelerini de yakın tarihte belirleyeceğiz.

Kongremiz Ülkemiz ilimiz ve ilçemiz için hayırlı olsun Gelecek Parti Batman da şahlanacak” dedi.

191 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.