Hoşgeldiniz  

GELECEKTEN DEVA’YA ZİYARET

admin | 29 Ekim 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Gelecek Partisi İl Başkanı Abdulbaki Polat ve Teşkilatı Deva Partisi Batman İl Başkanlığına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Polat; il Başkanı olarak geldiğimiz günden beri hiçbir partiyi ayırt etmeksizin diyalog kapılarımızı açık tutarak partiler arası hasma ne bakış açısını ortadan kaldırarak Batman’ın geleceğini partiler arası diyalog ile ancak hak ettiği seviyeye çıkartırız dedi. Milletten kaçamayız, millet istediği için yeni oluşumlar çıkmıştır. Bu oluşumların ülkemizin ve Batman’ın içinde bulunduğu siyasi anlayışa çare katacağına inanıyorum. Siyasetin çare üretmesi lazım ve biz muhalefet olarak ülkenin içinde bulunduğu karmaşık durumdan ancak elbirliğiyle kurtuluruz Bu bağlamda yeni kurulan Deva Partisi’ne başarı ve hayırlı olsun dileklerini ileterek sözlerini tamamladı.

Heyetlerin birbiriyle fikir alışverişinden bulunduğu ziyarette Deva Partisi Batman İl Başkanı Av. Melik Müjdeci ise “Önemli olan yerel sorunları birliktelik sağlayabilmektir” dedi. Gelecek Partisi Batman İl Başkanı Abdulbaki Polat ve Yönetim Kurulu heyetine nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

67 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.