Hoşgeldiniz  

GENÇ FUTBOLCULARA TATLI İKRAMI

admin | 16 Aralık 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Petrolspor Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş ve Kulüp Yönetim Kurulu, Petrolpor altyapısına tatlı ikramında bulundu. Ziyarette futbolcu gençlere tavsiyelerde bulunan Petrolspor Yönetimi “Köklü gelenekleri olan nadide kulübümüzde bugüne kadar birçok önemli futbolcu yetişti. Hırsla, azimle, pes etmeden Batman Futboluna hizmet için çalışmaya devam etmelisiniz. Gerektiği Yönetim Kurulumuz da altyapıya vereceği önemi her zaman sürdürecektir” dedi

“A TAKIMA ÇIKMAK İÇİN ÇABALAYIN”

Hocaların ve yöneticilerin raporları doğrultusunda altyapıdan A takıma her daim futbolcu kazandırma gayelerinin olduğunu belirten Petrolspor Yönetimi, gençlere formayı çalışarak ve hak ederek A takıma çıkmak için mücadele etmeleri tavsiyesinde bulundu.

SPORCULAR SÖZ VERDİ

Kulüp Yönetimi, A takıma çıktıktan sonra da Petrolspor’u bir basamak olarak görüp daha büyük kulüplerde Batman’ı en iyi şekilde temsil etmenin çabası içinde olmaları konusunda sporculara nasihatte bulundu. Sporcuların kendilerini mental ve fiziksel olarak her duruma hazır tutmalarını isteyen Yönetim Kurulu Üyeleri, sporculardan daha büyük hırs ile çalışma sözü aldı. Kulüp Yönetimi, altyapıya ve A takımına verdiği hizmetlerden ötürü TPAO Bölge Müdürü Mustafa Demir ve Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş’a da teşekkür etti.

85 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.