Hoşgeldiniz  

GENÇ GİRİŞİMCİLER ANKARA’DA TOPLANDI

admin | 17 Şubat 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Batman Ticaret ve Sanayi Odası (BATSO) koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren TOBB Batman Genç Girişimciler Kurulu Ankara’da TOBB İkiz kulelerde düzenlenen TOBB Genç Girişimciler Kurulu toplantısına, TOBB Batman Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ulaş Demirhan katılım sağladı.

Ankara’da TOBB İkiz kulelerde gerçekleşen TOBB Genç Girişimciler Kurulu toplantısında, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı M. Muharrem Kasapoğlu ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Rektör Yardımcısı Yusuf Sarınay katılımıyla gerçekleşti. Toplantı öncesi Gençlik ve Spor Bakanlığı ve TOBB arasında ‘Girişimcilik, Mentorluk ve Staj İş Birliği Protokolü’ imzalandı.

TOBB Batman Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ulaş Demirhan’da imza törenine katılarak Batman Ticaret ve Sanayi Odasını temsil etti.

Toplantıda  konuşma yapan TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu; Türkiye’de girişimcilikte farkındalığın artmasını sağladıklarını ifade eden Hisarcıklıoğlu, girişimci olmayı popüler hale getirdiklerini ve birçok değerli projeye öncülük ettiklerini kaydetti.

196 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.