Hoşgeldiniz  

GENÇLİK İL SPOR MERKEZLERİNİ AÇIYOR…

admin | 17 Ağustos 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman’da pandemi sürecinden dolayı açılamayan il spor merkezleri tekrar açılıyor.

Bu yıl yüzlerce kişinin yararlanmasının hedeflendiği il spor merkezlerinde yüzme dâhil, tüm branşlarda kayıtlar alınmaya başlandı.

Yaşamında spor olmayan insanın hayatında bir şeylerin eksik olduğunu belirten Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, spor yapan çocukların, gençlerin ruhen, bedenen daha sağlıklı, mutlu, huzurlu ve vatanına milletine bağlı bireyler olduklarını kaydetti. Kentteki spor yatırımlarının sürdüğünü belirten Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk “Türkiye’nin birçok yerinde bulunmayan tesisler ilimizde var. Birçok spor tesisimiz tamamlanarak hizmete açıldı. Yeni tesislerimiz hızla devam ediyor. Çabamız, gençlerimize spor alanında ulusal ve uluslararası müsabakalarda ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeleri için gerekli olan en iyi imkânları sağlamaktır. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Pandemi sürecinde sporcularımızla istediğimiz gibi bir araya gelemedik. Sosyal mesafe başta olmak üzere, temizlik ve hijyen kurallarına uyarak, sportif, kültürel, sanatsal, gençlik ve mesleki eğitimlerimizi her alanda kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.

Özperk, il spor merkezleri kayıtlarının Gençlik ve spor İl Müdürlüğünün spor servisinde yapıldığını da ayrıca ifade etti.

109 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.