Hoşgeldiniz  

GENÇLİK MERKEZLERİ TEMİZLİK YAPMAYA HAZIR

admin | 17 Eylül 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

GENÇLİK MERKEZLERİ TEMİZLİK YAPMAYA HAZIR

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Gençlik Merkezleri, 18 Eylül Dünya Temizlik gününde anlamlı bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor.

Biz Hazırız Gençler ve Atıksız bir Dünya İçin sloganlarıyla farkındalık yaratacaklarını belirten Gençlik Hizmetleri Müdürü İbrahim Rüzgâr, 18 Eylül Cumartesi günü tüm Batman halkını saat 10.00’da Eseptepe’de temizlik yapmaya ve duyarlı olmaya davet etti.

Atıksız Bir Dünya için Dünya Temizlik Gününde Esentepe’de temizlik yapıp, Batman Park AVM önünde buluşalım diyen Rüzgâr  “Gençlik ve Spor Bakanlığımız bünyesinde 81 ilde eş zamanlı olarak bütün Gençlik Merkezlerimizle birlikte temizlik yapmak için toplanıyoruz. Gençlerimizle atıksız bir dünya için harekete geçiyoruz. Temizlik noktamız Esentepe, buluşma yerimiz ise Batman Park AVM önü olacaktır.  Dünya Temizlik gününden sonra Batman halkı olarak her günü temizlik günü ilan edip, evlerimizin önünü temizleyerek işe başlayabiliriz. Evimizin önü temiz olursa, sokaklarımız, caddelerimiz, park ve bahçelerimizde temiz olacaktır. Gençlik Merkezleri olarak temizlikte seferberlik ilan ediyoruz” diye konuştu.

60 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.