Hoşgeldiniz  

GENÇLİKTEN ’BAĞIMLILIKLARLA MÜCADELE VE FARKINDALIK’ EĞİTİMİ

admin | 08 Ekim 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, merkez ve ilçelerde görev yapan tüm personellerine Bağımlılıklarla mücadele ve farkındalık’ eğitimleri vermeye başladı.

3 gün sürecek olan ‘Bağımlılıklarla Mücadele ve Farkındalık’ eğitimleri 07-08-09 Ekim 2020 tarihleri arasında maske, sosyal mesafe ve temizlik kuralları çerçevesinde saat 16.00 ile 17.00 saatleri arasında Seyit Bilal Erkek Yurdu Konferans salonunda gerçekleşiyor. Sağlık İl Müdürlüğüne bağlı Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığında görevli Psikolog Ömer Işık ve Sosyal Çalışmacı Polat Yıldız tarafından verilen eğitimlere personeller büyük ilgi gösteriyor.

“382 PERSONEL FAYDALANACAK”

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Eğitim, Kültür ve Sosyal Faaliyetler Şubesi Müdürü Celal Altun, merkez ve ilçelerle birlikte 382 personelin ‘Bağımlılıklarla Mücadele ve Farkındalık’ eğitiminden faydalanacağını söyledi. Altun yaptığı açıklamada; “Gençlik Spor İl Müdürlüğü olarak, Cumhurbaşkanlığımızın genelgesi uyarınca uyuşturucu ile mücadele çalışmalarımıza hız verdik.  ‘Bağımlılıklarla Mücadele ve Farkındalık’ yaratmaya kararlıyız. İşe kendi personellerimizden başladık. Sağlık İl Müdürlüğümüzde bizlere bu konuda destek veriyor. Gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak, onları sportif, kültürel, sanatsal, mesleki ve sosyal projelerimize dâhil etmek için canla başla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Son derece verimli geçen ‘Bağımlılıklarla Mücadele ve Farkındalık’ seminerlerimizin devamı gelecek.  Katılım sağlayan tüm personellerimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

56 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.