Hoşgeldiniz  

GENÇLİKTEN GENÇLERE İKRAM

admin | 18 Şubat 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birimi Başkanlığı  kütüphanede çalışan öğrencilere simit, kek, börek ve meyve suyu ikramında bulundu.

Bir okulun kütüphanesinde ders çalışan öğrencilerle sohbet eden Yeni Seçmen Birim Başkanı Veysel Kansıran, öğrencilere derslerinde başarılar diledi.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Gençlik Kolları Başkanı Tolga Genç “Tüm çalışmalarımızın merkezine gençlerimizi alıyoruz. Öğrencilerimizi en önemli bileşenlerimiz olarak görüyor, onları dinliyor ve geleceğe birlikte yürüyoruz” diye konuştu.

Yeni Seçmen Birim Başkanı Veysel Kansıran ise, gençleri önemsediklerini belirterek, “Yönetimimiz ve ekibimiz gençlerden oluşmaktadır. Bu süreçte yeni seçmen kardeşlerimiz ile bire bir alakadar olmaktayız. Üniversiteye hazırlanan genç kardeşlerimize elimizden gelen yardımları yapıyoruz ve kendilerini bir çatı altında muhabbete davet ediyoruz. Bizleri sadece bir siyasi oluşumun parçası olarak görmekten ziyade kardeşleri, abileri olarak görmelerini arzuluyoruz.

Üniversiteye hazırlanan kardeşlerimize ikramlarımız devam edecek. Çocuklarımız, gençlerimiz bizim geleceğimizdir. Geleceğimizi iyi şekillendirmek için çalışmalarımızı hassasiyet ile sürdürmekteyiz.’’ dedi.  Öğrenciler ise ikramdan duydukları memnuniyeti belirterek yetkililere teşekkür etti.

220 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.