Hoşgeldiniz  

GENÇLİK’TEN SOSYAL MESAFELİ ÜCRETSİZ SPOR KURSLARI

admin | 09 Temmuz 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, normalleşme sürecinin ardından açık ve kapalı spor salonlarında spor lisesi ve üniversitelerin BESYO bölümlerine hazırlanan öğrencileri, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak parkur sınavlarına ücretsiz hazırlıyor.

Batman merkezin yanı sıra, aynı uygulama ilçelerde de devam ediyor. Özellikle Beşiri Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün açmış olduğu ücretsiz spor kurslarında gönüllü eğitmenler eşliğinde çalışan gençler, hayallerindeki bölümü kazanabilmek için çabalıyor.

“HER ÖĞRENCİMİZİ ÖNEMSİYORUZ”

Batman genelindeki spor liselerine ve BESYO bölümlerine hazırlanan tüm öğrencileri önemsediklerini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, güçlü bir ekiple öğrencilerin en iyi şartlarda hazırlandığını söyledi. İl Müdürü Özperk “Pandemi sürecinde eğitim ve öğretime devam edemeyen öğrencilerimizi salonlarımıza almadan önce ateşlerini ölçüyor, maske verip dezenfekte yapıldıktan sonra salonlarımıza alıyoruz. Bu durumdan hem öğrencilerimiz, hem de velilerimiz son derece memnun. Herkesin sağlığını düşünmek zorundayız. Kapımız Spor kursu ve BESYO’ya hazırlanan herkese açıktır” dedi.

239 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.