Hoşgeldiniz  

GENEL MÜDÜR YILMAZ’DAN TAZİYE ZİYARETİ

admin | 12 Mart 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, Sason’da meydana gelen elim kazada vefat eden iki öğrencinin ailelerine taziye ziyaretinde bulunup Bakan Ziya Selçuk’un taziye dileklerini ailelere iletti.

İlimize gelen Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran ile birlikte Sason’da elim kazada yaralanan ve Batman’daki çeşitli hastanelerde tedavi altına alınan öğrencileri ziyaret edip öğrenci ve ailelerine geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Hastane yetkililerinden öğrencilerimizin son durumu hakkında bilgi aldılar.

Genel Müdür Yılmaz ve İl Müdürü Mahmut Kurtaran; Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’i Valilik Makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretinden ardından Sason’a geçen Genel Müdür Yılmaz, İl Müdürü Kurtaran ve İl Müftüsü Turgut Erhan; Gürgenli Köyü yakınlarda meydana gelen elim kazanın yaşandığı yerde incelemelerde bulundular.

Kaza yerinde yapılan incelemenin ardından elim kazada iki evladını kaybeden baba Vahdettin Barlık’ı, Gürgenli Köyünde ziyaret eden Genel Müdür Yılmaz, İl Müdürü Kurtaran ve Müftü Erhan; acılı baba Vahdettin Barlık’a taziye ziyaretinde bulundular. Genel Müdür Yılmaz, acılı babaya Bakan Ziya Selçuk’un selamını ve taziye dileklerini ilettiler.

Taziye ziyareti sırasında acılı baba Vahdettin Barlık’la telefonda görüşen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, öğrencilerin ailesine taziye dileklerini iletip yaralı durumda olan öğrencilere şifa ile kavuşma duasında bulundular.

93 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.