Hoşgeldiniz  

GERCÜŞ’TE OKUL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI

admin | 29 Aralık 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Gercüş Kaymakamı Server Sinanoğlu başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürü V. Sahip Ay ve Gercüş’te eğitim veren lise müdürlerinin katılımıyla, kaymakamlık makamında okul müdürleri toplantısı düzenlendi.

2020-2021 yılında yapılan çalışmaların genel değerlendirilmesinin yapılmasının ardından, Proje çalışmalarının daha verimli olması, yeni müfredat programının uygulanması, öğrencilerimizin kitap okuma çalışmalarına devam edilmesi ve teşvik edilmesi, manevi değerler eğitimine önem verilmesi, Sosyal-Kültürel faaliyetlere öğrencilerin daha fazla yönlendirilmesi, sene içerisinde Milli ve Manevi değerler taşıyan kültürel gezilerin yapılması ve okul ve kurumlardaki güvenlik tedbirleri hakkında önemli konular toplantıda ele alındı.

Kaymakam Server Sinanoğlu, toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürü ve okul müdürlerinin devam eden eğitim öğretim yılı ile ilgili olarak sorun, istek ve önerilerini dinledi.

Kaymakam Sinanoğlu, Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın eğitimi ve öğretimi önemsiyoruz ve her alanda destekliyoruz, eğitim öğretim yılının sorunsuz ve başarılı bir şekilde geçmesi için okul müdürlerimizin üstüne düşen görevlerini özverili bir şekilde yaptıklarını bildirdi.

Bu toplantıların eğitime daha çok katkısı olması için yıl içerisinde de devam edecektir. Okul müdürlerimizden eğitim ve öğretim kalitemizin artırılmasına yönelik projelere önem verilmesini, okul müdürlerimizin de yine ayrıca okullarımızda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelerek zaman zaman toplantılar yapmalarını istedi.

36 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.