Hoşgeldiniz  

GGF, 3. GELENEKSEL YARIŞMA İÇİN HAZIRLIKLARA BAŞLADI

admin | 07 Ekim 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu (GGF), 3. Geleneksel Özendirme Yarışması’nın duyurusunu yaptı.

Mardin, Batman, Diyarbakır, Şırnak, Siirt, Şanlıurfa, Gaziantep, Kilis ve Adıyaman illerindeki gazete cemiyetlerini bünyesinde bulunduran GGF’nin 3. Geleneksel Özendirme Yarışması’na başvurular Aralık ayında sona erecek, ödüller 10 Ocak Gazeteciler Günü belirlenen bir ilde törenle verilecek.

AMAÇ BÖLGE GAZETECİLERİNİ MOTİVE ETMEK

Her yıl düzenlemeyi ve geleneksel hale getirmeyi amaçladığı özendirme yarışması ile bölgede zor şartlar altında çalışan basın mensuplarını motive etmeyi ve düzenleyeceği ödül törenleri ile bölgedeki basın mensuplarını bir araya getirip aralarındaki dayanışmayı arttırmayı hedefleyen GGF, bu yıl ki yarışma için de kriterlerini belirledi.

7 DALDA DÜZENLENECEK

Gazeteciler, Haber, Röportaj, Sayfa Düzeni, Köşe Yazısı, Fotoğraf, Radyo Programı ve İnternet Haber Sitesi olmak üzere 7 dalda düzenlenen yarışmaya katılmak için eserlerini GGF’nin Mardin İli’ndeki adresine (13 Mart Mahallesi Ortadoğu Sitesi E Blok Kat: 1 No: 4 Artuklu/ Mardin) posta ile gönderecek GGF’nin 3. Geleneksel Özendirme Yarışması’na başvurular 20 Aralık’ta sona erecek. Jüri üyelerinin değerlendirmesiyle, ödüle layık görülecek eserler belirlenecek. Plaket ve ödüller 10 Ocak Gazeteciler Günü belirlenen bir ilde gerçekleştirilecek törenle, sahiplerini bulacak.

33 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.