Hoşgeldiniz  

“GÜN SİYONİSTLERE ANLAYACAĞI DİLDEN KONUŞMA GÜNÜDÜR!”

admin | 17 Mayıs 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

HÜDA PAR Batman İl Başkanlığı, siyonist işgal rejiminin Gazze’de başlattığı yıkıma karşı Müslüman ülkelerin liderlerine çağrıda bulunarak ordularını Kudüs şuuruyla teyakkuza geçirmelerini istedi.

Siyonist işgal rejiminin Filistin, Kudüs ve Mescid-i Aksa’ya yönelik saldırılarına tepki gösteren HÜDA PAR Batman İl Başkanlığı, Batman merkez Gültepe Mahallesi Su Parkı’nda kitlesel basın açıklaması düzenledi.

Basın açıklamasına katılan birçok STK temsilcisi ve halk, bir kez daha işgal rejimini telin etti.

Basın açıklaması, HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin’in yaptığı açılış konuşmasının ardından, HÜDA PAR Batman İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Rüzgâr tarafından okundu.

“YAPILAN BU ZULME KAHROLUYORUZ”

Basın açıklamasını okuyan Rüzgâr, “Bugün siyonist terör çetesinin; Müslümanların sadece onuru ve izzetini çiğnemesine, şehirleri harap, bedenleri parçalamasına, katliamlarını gizlemek için basın merkezlerini vuracak kadar gözü dönmesine kahrolmuyoruz. Bugün sadece parça parça olan bebeklerimize, evleri başlarına yıkılan, Allah’tan başka sığınağı olmayan kardeşlerimize, bacılarımıza, kahrolmuyoruz. Bugün aynı şekilde koskoca İslam âleminin, yapılan bu zulmü hiçbir şey olmamış gibi seyretmesine kahroluyoruz.” ifadelerini kullandı.

“FİLİSTİNLİ MAZLUMLARIN FERYADI ARŞI TİTRETİYOR”

Artık kelimelerin, kınamaların ötesine geçilmesi gerektiğini vurgulayan Rüzgâr, “Zulmü daha ne kadar seyredeceğiz, daha kaç parçalanmış bedene ağlayacağız? Bombaların ölüm yağdırmasına daha ne kadar ah-u vah edeceğiz? Ateş sadece düştüğü yeri değil yüreklerimizi de yakıyor. Mazlumun feryadı arşı titretirken İslam ülkelerinin yöneticilerinin harekete geçmesi için daha kaç şehrin yakılması, kaç bedenin parçalanması gerekecek?” diye sordu.

95 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.