Hoşgeldiniz  

GÜNAYDIN VE KUSEN’E ZİYARET

admin | 16 Nisan 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Ak Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, İl Başkanı A. Akif Gür ve Parti Teşkilatı kalabalık bir kitle ile yerel seçimde ilk defa AK Belediyecilikle tanışan Gercüş’e ziyaret gerçekleştirdiler.

Gercüş’te açıklama yapan Milletvekili Ziver Özdemir “Gündüz Başkanımızı öncelikle tebrik ederim, kendisine, Merkez İlçe Başkanımıza, Gercüş ve yolağzı halkına ne kadar teşekkür etsek azdır, bize bu mutluluğu yaşatan, Gercüş’ü AK Belediyecilikle tanıştıran halkımıza teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Daha sonra açıklamalarda bulunan İl Başkanı A. Akif Gür “Beşiri ve Kozluk İlçelerimizi cüz’i bir farkla kaybettik bunların üzüntüsünü yaşarken, ilk defa AK Belediyecilikle tanıştırdığımız Gercüş için mutluluk duyuyor, burada emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyoruz. Gercüş yarınlara daha umutla bakacak ve AK Belediyecilik ile hizmet atağına geçecektir” dedi. Gercüş’ten sonra Hasankeyf Belediye Başkanı Abdulvahap Kusen’i makamında ziyaret gerçekleştirip yeni Hasankeyf yerleşkesini inceleyen Milletvekili Ziver Özdemir, İl Başkanı A.Akif Gür, Belediye Başkanı Abdulvahap Kusen ve beraberindeki heyet, AK Belediyecilik ile devam kararı alan halkına şükranlarımızı sunuyoruz ifadelerini kullandılar.

271 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.