Hoşgeldiniz  

GÜNEYDOĞU GAZETECİLER FEDERASYONU ÖZENDİRME YARIŞMASI AÇIKLANDI

admin | 09 Ağustos 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu (GGF) 2. Geleneksel Özendirme Yarışması’nın duyurusunu yaptı.

Mardin, Batman, Diyarbakır, Şırnak, Siirt, Şanlıurfa, Gaziantep, Kilis ve Adıyaman illerindeki gazete cemiyetlerini bünyesinde bulunduran GGF’nin 2. Geleneksel Özendirme Yarışması’na başvurular Aralık ayında sona erecek, ödüller 10 Ocak Gazeteciler Günü Siirt’te gerçekleştirilecek törenle dağıtılacak.

AMAÇ BÖLGE GAZETECİLERİNİ MOTİVE ETMEK

Her yıl düzenlemeyi ve geleneksel hale getirmeyi amaçladığı özendirme yarışması ile bölgede zor şartlar altında çalışan basın mensuplarını motive etmeyi ve düzenleyeceği ödül törenleri ile bölgedeki basın mensuplarını bir araya getirip aralarındaki dayanışmayı arttırmayı hedefleyen GGF, bu yıl ki yarışma için e kriterlerini belirledi.

5 DALDA DÜZENLENECEK

Gazeteciler, Haber, Röportaj, Sayfa Düzeni, Köşe Yazısı ve Televizyon Haberi olmak üzere 5 dalda düzenlenen yarışmaya katılmak için eserlerin 3’er adet örneği GGF’nin Mardin İli’ndeki adresine posta ile gönderecek GGF’nin 2. Geleneksel Özendirme Yarışması’na başvurular Aralık ayında sona erecek. Jüri üyelerinin değerlendirmesi sonucu ödüle layık görülecek eserler belirlenecek. Plaket ve ödüller 10 Ocak Gazeteciler Günü Siirt’te gerçekleştirilecek törenle dağıtılacak.

87 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.