Hoşgeldiniz  

GÜNEYDOĞU GAZETECİLERİ SEÇİME GİTTİ

admin | 26 Temmuz 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu (GGF), 3. Olağan Kongresini Genel Başkanlığın bulunduğu Mardin İli’nde gerçekleştirdi. GGF Genel Başkanı Mehmet Çelik, üyelerin tam oyunu alarak yeniden başkan seçildi.

9 İLİN GAZETECİLERİ YENİDEN MEHMET ÇELİK DEDİ

Şırnak, Siirt, Batman, Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep ve Kilis illerinin gazeteciler cemiyetlerinin çatı örgütü olan Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu (GGF), 3. Olağan Kongrede tek liste ile seçime gitti. Mardin’de toplanan 9 ilin gazeteciler cemiyet başkanları ve delegeleri, tek liste ile seçime gitti. Genel Başkan Mehmet Çelik, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi. Çelik, bölge gazetelerinin sosyal ve ekonomik sorunlarının gündemleşmesi ve çözülebilmesi için bölge gazetecileri arasındaki dayanışma ve birlikteliğin önemli olduğuna dikkat çekti. Çelik, verilen görevden ötürü meslektaşlarına ayrıca teşekkür etti.

YENİ YÖNETİM OLUŞTU

Mehmet Çelik’in Genel Başkan seçildiği GGF’de yeni yönetim oluştu. Yönetim Kurulu Üyeliklere Mehmet Çelik, Atilla Durak. Arif Kurt, Tahir Gülebak, Ercan Atay, Zeki Dişkaya, İhsan Özdemir, Hatice Türkan ve Nezir Çağlar seçildi.

Federasyon Denetim Kurulu Asil Üyeliklere Murat Atay, Halit Beytüt ve Turan Koyuncu seçildi.

Federasyon Onur Kurulu Üyeliklerine Adnan Avuka, Abdullah Alpdağ ve Mehmet Er seçildi.

Federasyon Yüksek İstişare Kurulu Asıl Üyeliklere Rıdvan Fidan, Mustafa Teke. Yusuf Dündar. Ömer Özer ve Selahattin Taşar seçildi.

177 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.