Hoşgeldiniz  

GÜNGÖR PALAS, HİZMETE AÇILDI

admin | 12 Temmuz 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Vali Hulusi Şahin, Batman-Siirt çevre yolunda yeni hizmete giren Fuar, konser ve konferans gibi organizasyonlara ev sahipliği yapacak Güngör Palas’ın açılışı törenine katıldı.

Selçuklu, Osmanlı ve Rus mimarisinden esinlenerek inşa edilen 5 bin 150 metrekarelik kapalı alanı ve üç adet salonu ile büyük organizasyonlara ev sahipliği yapacak olan tesisin açılış kurdelesini davetlilerle birlikte kesen Vali Şahin, iş yerinin ilimize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Açılış öncesi kısa bir konuşma yapan Vali Şahin “Batman’da açılan bu güzel tesis 150 insanımıza iş imkanı sağlayacak. Bu pandemi döneminde yani ekonomik şartların sıkıntılı olduğu böyle bir dönemde böyle bir yatırımı yapan bir baba yiğidi bulmak da bizim için bir mutluluk, herkese de örnek olsun. Çünkü Batman gelişiyor büyüyor, istikbali parlak bir şehir. Bu yatırımların pandemide de devam etmesi ki Organize Sanayi Bölgesinde çok sayıda fabrikamızın inşaatı da devam ediyor. Batman; çalışkan, üretken, ticareti, üretimi bilen ve seven insanları ile geleceğe güvenle bakıyor. Bu tesisi şehrimize kazandıran Ramazan beye teşekkür ediyor. Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi

Daha sonra hizmete açılan tesiste incelemelerde bulunan Vali Şahin, işletme sahibi Ramazan Göngür’den yürütecekleri hizmetlere ilişkin bilgi aldı.

Salonun açılışına; AK Parti İl Başkanı Akif Gür, BATSO Başkanı Abdulkadir Demir, Ticaret Borsası Başkanı Arif Güneş, Ziraat Odası Başkanı Nizamettin Aydiş ve çok sayıda davetli katıldı.

158 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.